Komu pomagasz

Na stronie CodzienniePomagam.pl zaprezentowanych zostało 6 najpopularniejszych programów charytatywnych

logo pajacykPajacyk to nazwa programu dożywiania dzieci w szkołach, który jest prowadzony przez Polską Akcją Humanitarną. Dzięki właśnie Twojej pomocy sponsorzy finansują codziennie obiady dla blisko 4.000 dzieci z 153 szkół.

Jedno kliknięcie w obrazek powoduje przekazanie 5 groszy na ten szczytny cel.


logo habitatDziedzictwo przyrodnicze (szwedzkie Naturarvet) to fundacja założona i działająca na terenie Szwecji. Składa się z założyciela, osoby zarządzającej oraz 4 wolontariuszy. Ich celem jest ochrona zabytków przyrody znajdujących się w gminie Ale w Vastra Gotaland. Obecnie dzięki uzbieranym i wyklikanym datkom zakupują kawałek po kawałku bardzo stary las - Iglekarrs, chroniąc go przed wycinką.

Dzięki jednemu kliknięciu reklamodawcy strony naturarvet.se przekazują 17 koron szwedzkich czyli ok. 0,48zł.


logo okruszekDzięki programowi Okruszek osoby potrzebujące znajdują w tych miejscach pomoc w postaci noclegu i ciepłego posiłku.


logo polskieserceZałożona w 1991 r. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu prowadzi badania, których celem jest wprowadzanie do praktyki klinicznej najnowocześniejszych metod leczenia w przypadkach gdy zagrożone jest ludzkie serce.

Odwiedzając tę stronę, wspierasz Fundację bo dzięki temu łatwiej jest znaleźć nowych sprzymierzeńców i sponsorów.


logo pusta miskaCelem akcji „Pusta Miska” jest poprawa standardów bytu cierpiących w schroniskach zwierząt, poprzez zbieranie środków finansowych z emisji reklam. 70 kliknięć w obrazek gwarantuje poprawę bytu jednego zwierzaka.


logo pusta miskaCodziennie 5 mln Polaków doświadcza trudnych warunków bytowych, a ponad 2 mln żyje w skrajnym ubóstwie. Te osoby nie mają dostępu do podstawowych środków życia, a przede wszystkim do żywności. Poprzez kliknięcie w obrazek sprawiasz, że sponsorzy przekazują dany produkt w ręce najbardziej potrzebujących!

 

Poprzez kliknięcie w obrazek sprawiasz, że sponsorzy przekazują dany produkt w ręce najbardziej potrzebujących!

design & xhtml/css by InfinityArt - Strony internetowe Wrocław